ART / Lithographs / Litographs 8181113
nr 818 1113
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
3 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), signed, subject size: 57x37, unframed.
LITOGRAPHS (F), 3 st, Oscar Reutersvärd (1915-2002), signerade, motivets mått: 57x37
Condition: oramade
800
SEK 2200
Monday April 1 2013
at 20:26:37
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd